03:37
Нові можливості із новим екскаватором СATERPILLAR 320 (ФОТО, ВІДЕО)

Новий екскаватор сьомого покоління

Нещодавно компанія «Цеппелін Україна» провела презентацію нового екскаватора сьомого покоління СATERPILLAR 320 для своїх клієнтів.

Презентація відбулась на території міжнародного аеропорту «Одеса». 
Довідка:

 • першими на ринку з'явилися моделі 320 GC, 320 і 323. Також до замовлення вже доступні і більш важкі моделі: 336 GC, 336, а також модель 345 GC Вам нужно лучшая пластиковая арматура для больших цементных опалубок? Тогда мы рады продать для вас самую достойную Стеклопластиковая арматура Чернигов качеством коей вы будете весьма довольны а также секономите немалые деньги на доставке.. Поступово будуть замінені і інші моделі лінійки.
 • в 1992 році стартувала 300-а платформа
 • До 2020 з'явиться спільна з колісними екскаваторами платформа
 • в індексах моделей зникли літери (D2, L, ME)
 • модель 320 також буде доступна й у версії зі збільшеним радіусом компанія (Long reach)
 • паралельно запущена спрощена «кубова» модель з масою 20,5 т з індексом GC - 320 GC. Модель має меншу масу і не оснащується асистентами, системою бар'єрів і зважування.

Модель 320 (споряджена маса складає 22 т) комплектується двигунами С7.1e (робочі оберти: 1650 об/хв), оснащується посиленою ходовою частиною, посиленими стрілою і рукояттю, а також технологіями, які підвищують продуктивність машин (див. нижче).

Новий екскаватор призначений для робіт з високою інтенсивністю. Машина була показана з оригінальним механічним пристроєм швидкої заміни і ковшом об'ємом 1,19 м3.

Також машина може оснащуватися ківшем 1,3 м3 без пристрою швидкої заміни.

Унікальні для галузі вбудовані технології забезпечують збільшення ефективності роботи оператора і гарантують мінімальну собівартість робіт.

Одна з важливих особливостей всіх нових машин сьомої серії - нова кабіна з конструкцією ROPS, яка відповідає вимогам эталону ISO 12117-2: 2008. Всі нові машини оснащуються 8- або 10-дюймовими сенсорними мониторами і камерами заднього огляду на противазі (на замовлення - системою радиального огляду).

Для запуску машини тепер не потрібен традиційний ключ:

Пуск машини здійснюється за допомогою ключа з Блютуз, коду або за допомогою телефона з встановленим додатком MyCAT.

Також:

 • індивідуальні налаштування панелі і джойстиків під кожного оператора.
 • Також може здійснюватися індивідуальний допуск (включаючи розклад роботи), налаштування машини і контроль роботи для кожного оператора.

Збільшення ефективності роботи оператора до 45%

Cat® 320 в стандартній комплектації оснащений вбудованими унікальними технологіями, в тому числі базовою 2D системою (може бути розширена до 3D) контролю глибини і ухилу, асистентами (системи, які дозволяють збільшити продуктивність), пакетом електронних бар'єрів, що налаштовуються (служать для збільшення безпеки), динамічною системою зважування з пам'яттю самоскидів і типів матеріалів.

Дані системи дозволяють істотно збільшити продуктивність, точність робіт, а також безпеку проведення робіт. Асистенти є індикативними системами і не втручаються в боту оператора

Із заводу машини оснащуються 5 датчиками (з'єднання ковша, рукоять, стріла, платформа) Вам нужно надежная пластиковая арматура для ваших бетонных покрытий? Тогда мы хотим предложить для вас самую достойную композитная арматура Николаев превосходством данной продукции вы будете очень удовлетворены и еще секономите немалые деньги на доставке.. На ковші встановлено датчик без рухомих частин, який може працювати під водою і пристосований для роботи з гідомолотом.Вбудована система бар'єрів.

E-Fence: дозволяє більш безпечно працювати під мостами, лініями електропередач

E-Ceiling (обмеження висоти)

E-Swing (обмеження повороту платформи. Зручно для шляховиків)

E-Wall (обмеження вильоту)

E-Floor і захист кабіни від пошкодження власним ковшем і держаком.Зниження витрати палива на 25%

Управління здійснюється за допомогою електро-гідравлічних джойстиків - пілотного контуру в машині більше немає, що позволило знизити паразитні навантаження Вам надо надежная пластиковая арматура для домашних цементных направлений? Тогда мы хотим предложить для вас самую качественную композитная арматура Краматорск качеством которой вы окажетесь весьма удовлетворены и при этом секономите достойные средства на доставке.. Електро-гідравлічний розподільник управляється за допомогою електроніки.

За рахунок збільшення робочого обсягу гідравлічних насосів вдалося знизити робочі оберти двигуна до 1650 об / хв, що також позитивно позначилося на витраті палива. При цьому продуктивність і час циклу не постраждали.

Свій внесок в покращення економічності (3%) занесли і нові електричні вентилятори (на 320-му їх п'ять і працюють вони за потребою). Застосування електричних вентиляторів також позволило реалізувати функцію реверсу. При прогріванні вентилятори можуть відключатися.

Режимів управління машиною тепер 3:

 • економічний (зниження швидкості машини без зменшення зусилля копання і вантажопідйомності)
 • адаптивний (режим максимальної паливної ефективності. Максимальний тиск - тільки, если це потрібно)
 • підвищеної потужності (максимальна продуктивність)

Зниження витрат на володіння на 15%

На 15% зменшилися витрати на володіння (менше фільтрів, новий гідравлічний і повітряний фільтр, збільшення інтервалів):

 • розширені сервісні інтервали
 • суміщені сервісні інтервали
 • відсутність пілотної системи
 • знижений загальний обсяг гідравлічної рідини

Особливості:

 • новий поворотний фільтр
 • немає пілотного гідравлічного контуру і його фільтра
 • централізована точка змащення для стріли і рукояті
 • ємність гідравлічного бака знижена на 20% (більш швидкий прогрів системи)
 • головний розподільник з електрогідравлічним керуванням
 • немає необхідності в пілотній гідравліці, знижені втрати на насосах
 • новий повітряний фільтр з інтегрованими турбінами
В ході презентації клієнти змогли під керівництвом досвідчених інструкторів з відділу підтримки випробувати машину, оснащену унікальними технологіями, в реальних умовах будівельного майданчика, прослухати презентації по новим технологіям в будівництві, а також ознайомитися з системою автоматичного управління 3D на базі роботизованого тахеометра на базі автогрейдера Сaterpillar серії M.Кожному учаснику було надано сертифікат про проходження міні-курсу за новою моделлю екскаватора.Джерело: zeppelin.ua
Інформацію розміщено на правах реклами
Просмотров: 106 | Добавил: kasichuvxda | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar